Академия 27 Август 2022

Лудогорец III разгроми Устрем с 6:2

Лудогорец III разгроми Устрем Дончево с 6:2 в мач от III кръг на първенството в Североизточна Трета лига. Двата отбора премериха сили на стадион...

Лудогорец III разгроми Устрем (Дончево) с 6:2 в мач от III кръг на първенството в Североизточна Трета лига. Двата отбора премериха сили на стадион "Гнездо на орли".

"Орлите" откриха в 1-та минута чрез Тончо Георгиев. Последният пас даде Стивън Вълчев. Отново Георгиев вкара за 2:0 в 13-та минута, а асистенцията бе на Петър Кирев. В 36-та минута Никола Георгиев направи разликата класическа, след като бе намерен добре от Петър Георгиев.

След почивката Петър Кирев отбеляза за 4:0 в 58-та минута, а асистенцията бе на Димитър Иванов. В 62-та минута Устрем намали на 4:1. В 71-та минута Янислав Иванов направи 6:1 след центриране на Петър Кирев. В 76-та Петър Кирев прати топката в мрежата за 6:1. Устрем оформи крайното 6:2 с попадение в 80-та минута.

Доволен съм от представянето ни в този мач. Атакувахме бързо и разнообразно, отбелязахме цели 6 попадения, а можеше да бъдем и още по-убедителни, коментира старши треньорът Захари Сираков след последния съдийски сигнал.

Лудогорец III - Устрем (Дончево) 6:2