Академия 27 Август 2022

Лудогорец U13 със зрелищно 4:4 срещу Етър в контрола

Лудогорец U13 направи зрелищно 4:4 срещу връстниците си от Етър в контрола, играна във Велико Търново. Срещата протече в три части по 20 минути....

Разградчани откриха в 3-та минута чрез Крум Крумов, който с глава засече центриране от корнер. В 20-та минута "болярите" изравниха. През втората част домакините поведоха с 1:2 в 25-та минута. В 32-та "виолетовите" направиха резултата 1:3. През третата Теодор Лазаров направи 2:3 в 45-та минута след удар от дистанция. В 50-та минута Етър отбеляза за 2:4. Две минути по-късно Николай Радков бе точен за 3:4. Емир Мехмедов оформи крайното 4:4 в 58-та минута.

Получи се добра проверка срещу сериозен съперник. Мисля, че на този етап от подготовката се справихме прилично. Разбира се, има още много какво да се желае, коментира старши треньорът Делян Георгиев след края на двубоя.