Академия 31 Март 2022

Лудогорец U16 с категорично 4:0 над Спартак във Варна

Лудогорец U16 спечели с категоричното 4:0 гостуването си на варненския Спартак за мача от XV кръг на първенството за юноши младша възраст в зона...

Лудогорец U16 спечели с категоричното 4:0 гостуването си на варненския Спартак за мача от XV кръг на първенството за юноши младша възраст в зона Варна.

През първото полувреме не паднаха голове и почивката дойде при нулево равенство.

През втората част резултата откри Александър Маринов. Той бе точен в 47-та минута, като стигна първи до една избита от стража на съперника топка. Две минути по-късно Александър Ангелов удвои, а последния пас даде Мирон Асенов. В 55-та минута Ерен Юсеин направи разликата класическа. Той финтира в наказателното поле прекия си пазач и завърши точно с левия крак. Крайното 4:0 оформи Калоян Иванов с глава след центриране на Пламен Джелетски от корнер.

Въпреки резултата не сме доволни от представянето ни днес. Игровото ни поведение не бе на ниво. Липсва ни концентрация пред гола, заради което сами си правим мачовете по-трудни, коментира след края на срещата старши треньорът Емилиян Петров.