Академия 30 Март 2022

Лудогорец U19 разби със 7:0 Добруджа

Лудогорец U19 разби със 7:0 Добруджа в Добрич в мач от XIII кръг на първенството за юноши старша възраст в зона Варна. Отличи се Радослав Захариев,...

Лудогорец U19 разби със 7:0 Добруджа в Добрич в мач от XIII кръг на първенството за юноши старша възраст в зона Варна. Отличи се Радослав Захариев, който реализира хеттрик.

Резултатът откри Несин Салим в 23-та минута. Зафер Инан удвои в 40-та минута след центриране на Каел Димитров. Първото полувреме завърши при този резултат.

Класиката стана факт в 53-та минута. Разписа се Борислав Рупанов, а центрирането бе на Мартин Тодорски. В 61-та минута Радослав Захариев реализира за 4:0. Последния пас даде Любослав Маринов. Отново Захариев бе точен за 5:0, а асистенцията направи Димитър Иванов. Радослав Захариев оформи своя хеттрик за 6:0 в 79-та минута, отново след подаване на Димитър Иванов. До крайното 7:0 се стигна след гол на Дмитър Иванов. Асистира му Мариян Гиров.

Всички момчета, взели участие в срещата, се стараха много и изпълниха поставените задачи. В отбрана бяхме стабилни, а в офанзивните ни действия имаше скорост и добри решения, коментира старши треньорът Илиян Дамянов след последния съдийски сигнал.