Академия 26 Март 2022

Лудогорец U16 II разби Кубрат с 13:2

Лудогорец U16 II разби с хандбалното 13:2 връстиците си от Кубрат в първия си официален двбой от пролетния полусезон. Мачът от XI кръг на...

Лудогорец U16 II разби с хандбалното 13:2 връстиците си от Кубрат в първия си официален двбой от пролетния полусезон. Мачът от XI кръг на първенството за юноши младша възраст в зона Русе  се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". Първата част завърши при резултат 8:2.

Ерай Мехмед заби 4 гола за успеха, а Янаки Костов реализира хеттрик. Ивайло Стайков се разписа на два пъти, а по веднъж бяха точни Николай Станчев, Йордан Йорданов, Едиз Гюрсел и Атакан Ашкън.

Това бе неравностоен мач. Хареса ми желанието за игра на момчетата. На почивката направих седем смени, но това изобщо не повлия на устрема и амбицията в представянето ни, коментира старши треньорът Пламен Петров.

U16: Лудогорец II - Кубрат