Академия 23 Март 2022

Лудогорец U19 победи с 2:0 Бенковски (Бяла)

Лудогорец U19 победи с 2:0 Бенковски (Бяла) в мач от XII кръг на първенството за юноши старша възраст в зона Варна. Двубоят се игра на един от...

Лудогорец U19 победи с 2:0 Бенковски (Бяла) в мач от XII кръг на първенството за юноши старша възраст в зона Варна. Двубоят се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Момчетата на Илиян Дамянов откриха още в 1-та минута. Голът отбеляза Каел Димитров, а последния пас даде Никола Тодоров. Този резултат се запази до края на първата част.

След почивката "орлите" материализираха превъзходството си с втори гол. Вкара го Анастас Пемперски след асистенция на Радослав Захариев.

Доволен съм от всички, които взеха участие в мача. Видях старание и себераздаване. Истината обаче е, че истинските ни възможности са по-големи, коментира след края на срещата старши треньорът Илиян Дамянов.