Академия 19 Март 2022

Лудогорец U15 разби с 5:0 Славия в София

Лудогорец U15 разби с 5:0 връстниците си от Славия в София. Двата отбора премериха сили в мач от XIX кръг на първенството в Елитната юношеска група...

Лудогорец U15 разби с 5:0 връстниците си от Славия в София. Двата отбора премериха сили в мач от XIX кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години.

Резултата откри Филип Гигов в 17-та минута. Той стигна пръв до една отбила се в гредата топка и я прати в мрежата. Първото полувреме завърши при този резултат.

След почивката "орлите" реализираха още четири гола. Филип Гигов бе спрян непозволено в наказателното поле, а Исмет Хасан вкара от отсъдената дузпа за 2:0 в 46-та минута. В 51-та Кристиян Манушев направи разликата класическа след хубав удар с глава. Центрирането бе на Наско Янев. Отново Манушев бе точен в 66-та минута за 4:0. Той реализира и за крайното 5:0, оформяйки своя хеттрик в добавеното време на двубоя.

Убедителен резултат и хубав мач за нашия отбор. Показахме доста положителни неща днес и заслужено спечелихме срещу един от силните състави в групата, коментира след края на срещата старши треньорът Димчо Ненов.