Академия 18 Март 2022

Лудогорец U16 спечели с 4:0 гостуването си на Олимпик

Лудогорец U16 спечели категорично с 4:0 при гостуването си на Олимпик във Варна за мача от XIII кръг на първенството за юноши младша възраст в зона...

Лудогорец U16 спечели категорично с 4:0 при гостуването си на Олимпик във Варна за мача от XIII кръг на първенството за юноши младша възраст в зона Варна.

Никола Ботев откри в 6-та минута. Той посрещна една избита сед корнер от отбраната на съперника топка и вкара от дистанция. Ивайло Петров направи 2:0 в 14-та минута, а последния пас даде Никола Ботев. Класиката стана факт само две минути по-късно. Александър Маринов се разписа с шут извън наказателното пое.Първото полувреме завърши при този резултат.

През втората част падна само едно попадение. В 69-та минута го отбеляза Кристян Николов, а асистенцията бе на Мартин Станчев.

Въпреки добрия резултат, има още много какво да се желае от представянето на отбора във всички компоненти на играта, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Емилиян Петров.