Академия 18 Март 2022

Лудогорец U13 би с 2:0 Спартак (Варна)

Лудогорец U13 победи с 2:0 Спартак в морската столица в мач от първенството на зона Варна. Първото полувреме завърши без отбелязани голове. През...

Лудогорец U13 победи с 2:0 Спартак в морската столица в мач от първенството на зона Варна.

Първото полувреме завърши без отбелязани голове.

През второто разградчани наложиха волята си и стигнаха до две попадения. Първото в 42-та минута го отбеляза Емир Ергинов, който фитира бранител в наказателното поле и стреля неспасяемо. Втория гол реализира Еди Дончев в 45-та минута. Той бе точен с глава, след центриране от фланга на Стелиян Белчев.

През първото полувреме не показахме истинското си лице. Вероятно лошите атмосверни условия и липсата по различни причини на няколко слючови фигури в нашия състав изиграха своята роля. След направените на почивката корекции тотално надиграхме съперника, създадохме няколко добри ситуации и стигнахме до победата, коментира след кря на срещата старши треньорът Милен Маринов.