Академия 13 Март 2022

Лудогорец U15 победи столичния Локомотив с класика

Лудогорец U15 победи с класика връстниците си от Локомотив (София). Мачът от XVIII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години се...

Лудогорец U15 победи с класика връстниците си от  Локомотив (София). Мачът от XVIII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Момчетата на Димчо Ненов вкараха трите си гола за 18 минути. Резултатът откри Наско Янев в 2-та минута. Той отклони топка, насочена остро в наказателното поле от Максимилиян Симеонов. В 8-та минута Исмет Хасан центрира от корнер, Станислав Витанов продължи, а Александър Валеков завърши точно за 2:0. В 18-та минута Наско Янев стреля от пряк свободен удар и прати топката в  гредата. Станислав Витанов се ориентира най-добре и се разписа за 3:0. До края на първата част две добри ситуации се откриха пред Филип Гигов, но той не успя да порази целта.

След почивката разградчани намалиха темпото и до края на втората част нямаше много интересни ситуации пред двамата вратари.

Изиграхме силно първо и слабо второ полувреме. Не съм доволен от показаното, ако искаме да имаме успехи и да израстваме, трябва да поддържаме високо ниво от първата до последната минута, коментира старши треньорът Димчо Ненов след края на срещата.

U15: Лудогорец - Локомотив (София) 3:0