Академия 6 Март 2022

Лудогорец U14 разби с 4:0 връстниците си от Черно море

Лудогорец U14 разби с категоричното 4:0 връстниците си от Черно море (Варна) в отложен от есенния полусезон мач. Срещата се игра на един от терените...

Лудогорец U14 разби с категоричното 4:0 връстниците си от Черно море (Варна) в отложен от есенния полусезон мач. Срещата се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Момчетата на Росен Маринов откриха в 6-та минута чрез Илиян Гатински. Той бе изведен зад гърба на отбраната от Боян Иванов. В 26-та минута Димитър Мрънков вкара за 2:0, след като Максим Маринов центрира от ъглов удар. При този резултат завърши първата част.

След почивката Максим Минков направи резултата класически в 44-та минута. Той простреля стража на "моряците" от дистанция. Илиян Гатински оформи крайното 4:0 в 52-та минута, след като стигна първи до една отбита от вратаря топка.

Имахме пълен контрол върху срещата, направихме хубави атаки и имахме изгодни ситуации за поне още толкова голове. Доволен съм от старанието на всички и е хубаво, че започнахме с такава победа официалните пролетни мачове, каза след края на срещата старши треньорът Росен Маринов.

U14: Лудогорец - Черно море 4:0