Академия 6 Март 2022

Лудогорец U16 обърна Черно море в отложен от есента мач

Лудогорец U16 обърна Черно море с 2:1 в отложен от есента мач. Двата тима премериха сили на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". През...

Лудогорец U16 обърна Черно море (Варна) с 2:1 в отложен от есента мач. Двата тима премериха сили на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

През първото полувреме не паднаха голове, въпреки че "орлите" имаха три отлични възможности да отбележат.

След почивката гостите успяха да открият в 47-та минута. Голът падна след центриране от корнер и удар с глава. Само две минути по-късно Лудогорец U16 изравни. Кристиян Николов проби мощно по фланга и пусна топката успоредно на голлинията, а Александър Ангелов засече в мрежата. В 78-та минута се стигна до пълен обрат, като главните герои бяха същите. В този случай Кристиян Николов пусна хубав пас, който извдеде Ангелов зад гърба на защитата, и той се разписа за втори път в срещата за крайното 2:1.

Доволен съм от представянето на отбора. Контролирахме мача, но ни липсваше последния пас, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Емилиян Петров.

U16: Лудогорец - Черно море 2:1