Академия 27 Октомври 2021

Лудогорец U18 на четвъртфинал след 1:1 с Черно море в реванша

Лудогорец U18 направи равенство 1:1 с Черно море във Варна и след класическата победа с 3:0 у дома е на четвъртфинал в турнира за Купата на БФС....

Двата отбора изиграха мач, в който борбата и физическите сблъсъци взеха връх, а головите положения не бяха много. Черно море откри резултата в 32-та минута и задържа преднината си до почивката. "Орлите" изравниха в 61-та минута от дузпа. Точен бе поваленият в наказателното поле Йоан Йорданов.

Теренът бе тежък и условията не бяха от най-подходящите за хубав футбол. Важното е, че взехме това, за което дойдохме, а именно добър резултат, с който да продължим напред в турнира за Купата на БФС, коментира старши треньорът Захари Сираков след последния съдийски сигнал.