Клуб 27 Октомври 2021

Петър Кирев отбеляза хеттрик за България

Талантливият нападател от Академията на Лудогорец Петър Кирев отбеляза три гола за България U17 в последния трети мач на отбора с Лихтенщайн от X...

Талантливият нападател от Академията на Лудогорец Петър Кирев отбеляза три гола за България U17 в последния трети мач на отбора с Лихтенщайн от X квалификационна група за Евро 2022. Лъвчетата го спечелиха с 5:0, а Пепи бе с основна заслуга за успеха. Той започна срещата като титуляр и поведе съотборниците си към победата, след като откри резултата в 9-та минута. Кирев се разписа още в 38-та и 73-та минута.

Той се представя много силно и с фланелката на Лудогорец U17 в първенството на Елитната юношеска група до 17 години, където от началото на сезона е реализирал осем гола.