Академия 12 Септември 2021

Лудогорец U16 започна с победа над Добруджа

Лудогорец U16 започна с победа с 2:0 над Добруджа участието си в първенството на зона Варна за юноши младша възраст. Мачът се игра в Добрич....

Момчетата на Емилиян Петров откриха резултата в 35-та минута чрез Румен Павлов. Асистенцията бе на Християн Атанасов. Първото полувреме завърши при този резултат.

"Орлите" оформиха крайното 2:0 в 55-та минута. Мартин Йорданов намери добре Кристиян Господинов, а той насочи топката в мрежата.

Можехме да отбележим повече голове, но ни липсваше последния пас. Имаме сериозни забележки към играта в последната третина. Предстои ни много работа по сработката на състава, тъй като имаме седем нови момчета, които тепърва ще свикват с изискванията и стила на игра, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Емилиян Петров.