Академия 4 Септември 2021

Лудогорец III спечели с 2:0 срещу Локомотив (Русе)

Лудогорец III спечели с 2:0 гостуването си на Локомотив (Русе) за мача от IV кръг на първенството в Североизточна Трета лига. Момчетата на Захари...

Момчетата на Захари Сираков откриха в 27-та минута. Голът отбеляза Йоан Йорданов, след асистенция на Емил Кьосов. Почивката дойде при този резултат.

Той се запази до последната 90-та минута на срещата. Тогава Христо Георгиев се разписа, а последният пас бе на Каел Димитров. Малко преди това тежък шут на Озан Ремзи срещна гредата.

Получи се оспорван мач, в който съперникът показа много футболна агресия. Доволен съм от представянето на момчетата. Още по-радващо е, че показваме постоянство и спечелихме четърта поредна победа, коментира след края на срещата старши треньорът Захари Сираков.