Академия 21 Август 2021

Лудогорец U15 започна с 4:0 над Дунав (Русе)

Лудогорец U15 започна с категорична победа с 4:0 над Дунав (Русе) участието си в първенството на Елитната юношеска група до 15 години. Момчетата на...

Лудогорец U15 започна с категорична победа с 4:0 над Дунав (Русе) участието си в първенството на Елитната юношеска група до 15 години. Мачът се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". Момчетата на Димчо Ненов отбелязаха по две попадения във всяко от полувремената.

Първият гол падна още в 3-та минута. Отбеляза го Георги Пенев, след извеждащ пас на Филип Гигов. Пенев се разписа за втори път пет минути по късно. Асистенцията бе на Наско Янев.

След почивката Александър Валеков оформи класиката в 46-та минута.Той засече с глава центриране от корнер. В 48-та минута Филип Гигов прати топката в мрежата за 4:0. Гигов реализира  с хубав изстрел от дистанция.

Стартирахме добре участието си в първенството. Момчетата играха много дисциплинирано. Възможностите ни обаче са много по-големи и вярвам, че това ще проличи в следващите срещи, коментира старши треньорът Димчо Ненов