Академия 12 Май 2021

Лудогорец U13 вкара 8 на Доростол

Лудогорец U13 отбеляза 8 безответни гола на връстниците си от Доростол в Силистра. През първото полувреме Максим Маринов реализира хеттрик. Две...

Лудогорец U13 отбеляза 8 безответни гола на връстниците си от Доростол в Силистра.

През първото полувреме Максим Маринов реализира хеттрик. Две попадения записа Стоян Христов, а Максим Минков добави едно. При резултат 6:0 двата тима се оттеглиха за почивка.

През второто полувреме два гола вкара Николай Николов, за да оформи крайното 8:0

Справихме се много добре, особено през първото полувреме. Имахме пълно превъзходство. Най-радващо за мен е, че въпреки тежкия терен, играхме много комбинативно и успяхме да организираме отлични атаки, коментира след края на срещата старши треньорът Росен Маринов.

На 19 май (сряда) малките "орли" посрещат в Разград Черно море в последен мач за сезона в зона Варна. Ако го спечелят, те ще завършат на първо място в крайното класиране.