Академия 17 Април 2021

Лудогорец U13 разби Черно море II

Лудогорец U13 разби с 4:0 връстниците си от Черно море II. Мачът от програмата на първенството в зона Варна се игра в морската столица. През първото...

През първото полувреме момчетата на Росен Маринов стигнаха до едно попадение. Реализира го Максим Минков.

Отново Максим Минков бе точен за 2:0 в началото на втората част. До края на срещата Илиян Гатински вкара два гола за крайното 4:0.

Много съм доволен от представянето на момчетата. Те до голяма степен изпълниха тактическите си задачи за двубоя. Надиграхме съперника напълно, създадохме много ситуации за гол, а не допуснахме нито една такава пред нашата врата, коментира старши треньорът Росен Маринов.