Академия 30 Януари 2021

Лудогорец U17 и U15 с победи над Спартак (Варна)

Формациите на Лудогорец U17 и U15 записаха победи и във вторите си контроли от зимната подготовка. По-големите, водени от Христо Господинов, играха с...

Формациите на Лудогорец U17 и U15 записаха победи и във вторите си контроли от зимната подготовка.

По-големите, водени от Христо Господинов, разгромиха връстниците си от Спартак (Варна) с 6:1. През първата част резултатът бе 4:0. Разписаха се Илия Янков, Йоан Йорданов, Борислав Рупанов и Денис Кехайов. През второто полувреме съперникът намали след точно изпълнена дузпа. Радослав Захариев и Петър Кирев оформиха крайното 6:1, като гола на Захариев също бе отбелязан от наказателен удар.

Възпитаниците на Емилиян Петров победиха с една година по-големите си съперници от Спартак (Варна) с 1:0 . Попадението отбеляза Александър Ангелов в началото на втората част. Ангелов е ново попълнение в състава и идва от Дунав Русе.

Момчетата се постараха да изпълнят по най-добрия начин упражняваното в тренировките. Като цяло играха на добро ниво, но все още има какво да се изчиства в детайлите, коментира след последния съдийски сигнал Христо Господинов.

Проверката бе полезна за нас. Логично съперникът имаше физическо предимство в някои зони, но се справихме на ниво и като цяло контролирахме мача, заяви след края на срещата Емилиян Петров.