Репортаж 30 Януари 2021

Лудогорец II направи 1:1 със Спортист (Своге) в контрола

Лудогорец II завърши 1:1 със Спортист (Своге) в последната си трета контрола от лагера в Благоевград. Мачът се игра на стадиона в Рилци. Момчетата на...

Момчетата на Тодор Живондов откриха в 24-та минута. След центриране от корнер  Георги Вълчев стигна първи до топката, засече я с глава и я прати в мрежата. Четири минути по-късно Спортист изравни с попадение на Айкут Рамадан.

През втората част "орлите" имаха шансове да реализират втори гол, но ги пропуснаха. Най-чистата ситуация се откри пред Георги Чукалов в 62-та минута. Той бе изведен сам срещу вратаря на съперника, но стреля слабо и ударът бе париран.

Изиграхме една добра и полезна проверка. Показахме много добър преход от защита в нападение. Доволен съм от работата на играчите в тренировките и представянето в контролите досега, заяви след последния съдийски сигнал старши треньорът Тодор Живондов.

Срещу Спортист Лудогорец II игра в състав: Пламен Пепеляшев, Илкер Будинов,  Алексадър Ганчев, Кристиан Райчев, Георги Вълчев, Цветослав Петров, Петър Караангелов, Велислав Минков, Владислав Найденов, Хюсеин Кельовлуев, Георги Чукалов (Умут Хабил, Тихомир Димитров, Методий Стефанов, Мартин Русков, Петър Георгиев, Бранимир Костадинов, Станислав Вълчев).