Академия 30 Март 2019

Лудогорец U17 победи навън Витоша с 2:0

Лудогорец U17 спечели с 2:0 гостуването си на Витоша (Бистрица) за мача от XXI кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години. Първото...

Първото полувреме предложи двуостра игра, без много ситуации за гол. Момчетата на Стефан Славов все пак оползотвориха една добра своя атака, при която, след пас на Петър Георгиев, Калоян Симеонов прати топката в мрежата.

През втората част "орлите" вече имаха изразено игрово превъзходство, но пропуснаха три чудесни възможности за гол. Те стигнаха до второто си попадение в 56-та минута, когато Даниел-Виктор Кънчев реализира с мощен шут извън границите на наказателното поле.

Доволен съм от момчетата, които дадоха всичко от себе си, за да спечелят. Вкарахме красиви голове, след добре организирани атаки. Надявам се, че и в следващите мачове ще се представяме в същата светлина, коментира след последния съдийски сигнал Стефан Славов.

Срещу Витоша (Бистрица) Лудогорец U17 игра в състав: Дамян Христов, Иво Ангелов, Алекс Луканов, Георги Маджаров, Валентин Цветанов, Димитър Михалев, Даниел-Виктор Кънчев, Хидает Хюсеин, Петър Георгиев, Георги Николов, Калоян Симеонов (Онур Чолак, Стилиян Спасов, Хакъ Хакиев, Иван Донецк).