Академия 21 Октомври 2018

Лудогорец U15 отстъпи на ЦСКА-София с 0:2

Лудогорец U15 отстъпи на ЦСКА-София с 0:2 в мач от VIII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години. Двубоят се игра на един от...

Лудогорец U15 отстъпи на ЦСКА-София с 0:2 в мач от VIII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години. Двубоят се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

През първото полувреме играта бе равностойно и без сериозни опасности пред двамата вратари. В 23-ата минута гостите поведоха, след като бранител в зелено си отбеляза гол, в опита си да си блокира шут на играч на съперника.

През второто полувреме добри възможности се откриха пред Иван Аспарухов и Петко Петков. Аспарухов не успя от няколко метра да намери вратата, а Петков пропусна сам срещу стражът на гостите. В 61-ата минута столичани стигнаха до втория си гол, след точно изпълнен пряк свободен удар.

Срещнахме може би най-силният отбор в групата. В много моменти от мача се противопоставихме, както искахме. За жалост, в ключови моменти, не изиграхме създалите си ситуации по най-добрия начин и това ни попречи да вземем нещо от срещата, коментира след последния съдийски сигнал Христо Господинов.

Срещу ЦСКА-София Лудогорец U15 игра в състав: Християн Стоянов, Фикрет Фикрет, Несин Халим, Ивайло Гущеров, Александър Занков, Любослав Маринов, Теодор Димитров, Мартин Мартинов, Тончо Георгиев, Иван Аспарухов, Петков Петков (Янислав Дюлгеров, Симеон Николов).