Академия 29 Април 2015

Лудогорец U17 ще играе финал на „Юлиян Манзаров“ след бой по ЦСКА

Лудогорец U17 ще играе финал на юношеския турнир до 19 години „Юлиан Манзаров“ в Свищов. В сряда по обяд талантите, водени от треньорите Атанас Димов...

Лудогорец U17 ще играе финал на юношеския турнир до 19 години „Юлиан Манзаров“ в Свищов. В сряда по обяд талантите, водени от треньорите Атанас Димов и Георги Керкелов, победиха ЦСКА с 2:0 и след успех със същия резултат над Стяуа във вторник си осигуриха място в битката за трофея. На финала, която започва в 17,00 ч. в четвъртък, Лудогорец U17 ще срещне миналогодишния шампион от Черна гора Единство, спечелил с 2:0 срещу Литекс в последна среща в своята група.

Срещу ЦСКА момчетата от футболната академия на шампиона играха страхотно и решиха мача още през първото полувреме. Два гола отбеляза Габриел в 12-ата и 20-ата минута. Второто попадение бе от дузпа, отсъдена за фаул срещу Мехмед.

Съставът на Лудогорец: Ивайлов, Стинимиров, Великов, Карачоров, Юсуфов, Димов, Габриел, Йорданов, Георгиев, Сабри, Матеус (Бозев, Владимиров, Бориславов, Аначков, Колев, Юнуз)