Академия 12 Октомври 2023

Лудогорец U14 отстрани Севлиево с общ резултат 10:0

Лудогорец U14 отстрани с общ резултат 10:0 връстниците си от Севлиево на осминафиналите в турнира за Купата на БФС. Момчетата на Емилиян Петров...

Лудогорец U14 отстрани с общ резултат 10:0 връстниците си от Севлиево на осминафиналите в турнира за Купата на БФС. Момчетата на Емилиян Петров спечелиха с 6:0 реванша днес, като мачът се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". Първият двубой в Севлиево завърши 4:0 .

В Разград  резултатът откри Даниел Емилов в 4-та минута. Александър Александров удвои в 33-та минута и така завърши първото полувреме.

След почивката Георги Денчев вкара за 3:0 в 60-та минута, а в 69-та Денислав Димитров бе точен  за 4:0. Минута по-късно Ахмед Манаф увеличи на 5:0, а крайното 6:0 оформи Витомир Димитров в 80-та минута.

Разлика в класите бе сериозна и резултатът до голяма степен отразява съотношението на силите. Очакваме следващия си съперник, коментира старши треньорът Емилиян Петров след последния съдийски сигнал.