Академия 8 Октомври 2023

Лудогорец U14 II с класически успех над Филип Тотю (Две могили)

Лудогорец U14 II постигна класически успех с 3:0 над Филип Тотю (Две могили). Мачът бе от програмата на II кръг в първенството на зона Русе за деца и...

Лудогорец U14 II постигна класически успех с 3:0 над Филип Тотю (Две могили). Мачът бе от програмата на II кръг в първенството на зона Русе за деца и се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Първото полувреме завърши при резултат 1:0. Гола отбеляза Джейхан Али, а асистенцията бе на Раян Людмилов.

След почивката Раян Людмилов отбеляза красиво попадение, след като преодоля двама бранители и стреля неспасяемо от дистанция. Крайното 3:0 оформи Полин Пенчев.

Имахме пълно превъзходство над съперника и победата е заслужена. Дадох шанс на всички момчета от групата за мача и те се представиха добре, коментира старши треньорът Георги Керкелов след последния съдийски сигнал.