Академия 30 Септември 2023

Лудогорец U16 II стартира със 7:0 над Левски (Русе)

Лудогорец U16 II стартира със 7:0 над Левски (Русе) участието си в първенството на зона Русе. Мачът се игра в с. Батин, където домакините...

Лудогорец U16 II стартира със 7:0 над Левски (Русе) участието си в първенството на зона Русе. Мачът се игра в с. Батин, където домакините предоставиха отлични условия.

Резултатът откри Даниел Петков в 10-та минута. В 14-та Никалъс Димитров удвои. Класиката стана факт в 20-та минута, а голът вкара Йосиф Йовчев. В 32-та минута Станимир Николов се разписа за 4:0 и при този резултат двата отбора се оттеглиха за почивка.

След подновяването на играта Георги Богомилов бе точен за 5:0 в 42-та минута. С втория си гол в мача Станимир Николов отбеляза за 6:0. Крайното 7:0 оформи Никалъс Димитров в 56-та минута, като и за него това бе втори точен изстрел в срещата.

Дебют в мача направи вратарят Максим Ангелов, който изигра 20 минути. Максим пази и в края на срещата на U14 II, като не допусна попадение.

Имахме пълно превъзходство, играхме добре, на скорост и с въображение. Можехме да спечелим и с по-изразителна разлика, но направихме доста пропуски, коментира старши треньорът Пламен Петров след последния съдийски сигнал.