Академия 30 Септември 2023

Лудогорец U14 II загуби с 1:4 от Левски (Русе)

Лудогорец U14 II загуби с 1:4 от Левски (Русе) в мач от I кръг на първенството в зона Русе. Разградчани гостуваха за срещата, която се игра в с....

Лудогорец U14 II загуби с 1:4 от Левски (Русе) в мач от I кръг на първенството в зона Русе. Разградчани гостуваха за срещата, която се игра в с. Батин.

Резултатът от първото полувреме бе 0:1. През второто домакините отбелязаха нови три гола, а възпитаниците на Деан Ангелов намалиха на 1:4 в 60-та минута. Голът отбеляза Росен Стоянов.

Водим подготовка едва от две седмици, повечето от момчетата са нови и не бяхме в оптимално състояние. Играхме, колкото ни позволяваха възможностите в този момент. Убеден съм, че постепенно ще вдигаме нивото, коментира старши треньорът Деан Ангелов след последния съдийски сигнал.