Академия 15 Август 2023

"Орлетата" от U13 разбиха с 6:1 Черно море

Лудогорец U13 победи с категоричното с 6:1 Черно море в контрола, играна на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". Срещата се игра в три...

Лудогорец U13 победи с категоричното с 6:1 Черно море в контрола, играна на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". Срещата се проведе в три части по 25 минути.

През първата "орлетата" поведоха с 2:0. Головете отбелязаха Иво Ковачев и Данислав Илиев.

През втората част Данислав Илиев направи резултата 3:0 с второто си попадение в двубоя.

През третата част Денислав Петров и Симеон Димитров се разписаха съответно за 4:0 и 5:0. При този резултат гостите върнаха един гол. Крайното 6:1 оформи Александър Димитров.

Децата се представиха добре. Видях много желание, хъс и амбиция. Много от нещата, върху които работим на тренировките, днес се получиха по време на мача, коментира старши треньорът Емил Георгиев след последния съдийски сигнал.

U13: Лудогорец - Черно море 6:1