Академия 12 Март 2023

Лудогорец U14 с успех 2:0 в първия си официален пролетен мач

Лудогорец U14 постигна успех с 2:0 над Олимпик (Варна) в първия си официален мач за пролетния полусезон. Двубоят бе от програмата на X кръг на...

Лудогорец U14 постигна успех с 2:0 над Олимпик (Варна) в първия си официален мач за пролетния полусезон. Двубоят бе от програмата на X кръг на първенството в зона Варна и се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

"Орлите" откриха в 13-та минута, като Георги Петров завърши добра флангова атака с шут от границата на наказателното поле. От подобна позиция Ястиян Георгиев удвои в 21-та минута. Между двете попадения Алперен Билберов удари страничната греда.

След почивката темпото на игра спадна и не се стигна до други попадения.

Отчитам като недостатък в представянето ни, че намалихме динамиката през второто полувреме и не показахме истинското си лице. Вероятната причина е, че имаме цели 9 футболисти, които са повикани в проектонационалния отбор, коментира старши треньорът Милен Маринов.

U14: Лудогорец - Олимпик (Варна)