Академия 12 Март 2023

Лудогорец U13 стартира с 2:0 над Олимпик във Варна

"Орлетата" от формацията на Лудогорец U13 стартираха в пролетния полусезон с 2:0 над Олимпик. Срещата от първенството за деца в зона Варна се игра в...

"Орлетата" от формацията на Лудогорец U13 стартираха в пролетния полусезон с 2:0 над Олимпик. Срещата от първенството за деца в зона Варна се игра в Морската столица.

Разградчани откриха с попадение на Даниел Тодоров в 29-та минута. При този резултат завърши първото полувреме.

В средата на второто играч в зелено бе повален в наказателното поле, но изпълнението на отсъдената дузпа не бе точно. В 60-та минута Даниел Тодоров бе спрян непозволено в пеналта, сам пое отговорността да изпълни наказателния удар и бе точен за крайното 2:0.

Доволен съм от играта на отбора. Имам забележки само към точността ни в завършващата фаза, защото пропуснахме един куп чисти голови ситуации, коментира старши треньорът Делян Георгиев.