Академия 22 Октомври 2022

Лудогорец U16 би с 2:1 Добруджа в Добрич

Лудогорец U16 би с 2:1 Добруджа в Добрич в мач от програмата на VI кръг в първенството за юноши младша възраст зона Варна. Първото полувреме завърши...

Първото полувреме завърши без голове.

След подновяването на играта Исмет Хасан откри в 43-та минута с удар от дистанция, като топката се заби красиво под напречната греда. В 50-та минута и Денислав Хасанов заложи на силен шут от разстояние и отбеляза за 2:0. Седем минути по-късно Янко Ажуани бе повален в наказателното поле и главният съдия отсъди дузпа. Исмет Хасан обаче пропусна от бялата точка. В 71-та минута домакините оформиха крайното 2:1.

Имахме и други добри възможности за гол. Трябваше да бъдем по-категорични. Като цяло не съм доволен от нивото, на което се представихме. Трябва игрово да стоим много по-добре, коментира старши треньорът Димчо Ненов след края на срещата.