Академия 22 Октомври 2022

Лудогорец U14 загуби с 0:1 от Добруджа в Добрич

Лудогорец U14 отстъпи с минималното 0:1 при гостуването си на Добруджа в Добрич. Мачът беше от програмата на VI кръг в първенството на зона Варна....

Момчетата на Милен Маринов определено не заслужаваха да загубят. Те доминираха през големи периоди от срещата и пропуснаха отлични възможности за попадение.

Още в 3-та минута Ястиян Георгиев бе изведен очи в очи с вратаря на домакините, но стреля в тялото му. Първото полувреме завърши без голове.

В 47-та минута Калоян Георгиев предоля стража на Добруджа, обърна се и нанесе удар, но топката срещна гредата и бе изчистена от защитник. Девет минути преди края домакините успяха да отбележат след поредната изсипана в наказателното поле на разградчани топка.

Доволен съм от начина, по който се противопоставихме на играчите на съперника, които са по-едри и здрави физически, тъй като с по-големи с една година. Момчетата спечелиха повечето единоборства. Имхме тотално превъзходство и достатъчно положения, за да спечелим, но може би шансът не бе на наша страна, коментира старши треньорът Милен Маринов след последния съдийски сигнал.