Академия 29 Септември 2022

Лудогорец U17 прегази с 9:0 Етър за девета поредна

Лудогорец U17 прегази с 9:0 Етър за девета поредна победа в първнеството на Елитната юношеска група до 17 години. Срещата от програмата на IX кръг се...

Лудогорец U17 прегази с 9:0 Етър за девета поредна победа в първнеството на Елитната юношеска група до 17 години. Срещата от програмата на IX кръг се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". След разгромния успех "орлите" продължават да са еднолични лидери във временното класиране с пълен точков актив от 27 точки и голова разлика 33:2.

Християн Атанасов откри в 7-та минута. В 11-та минута Филип Гигов удвои. Минута по-късно Райан Иванов отбеляза за 3:0, а Филип Гигов направи 4:0 в 17-та минута с второто си попадения в двубоя. При този резултат дойде краят на първото полувреме.

В 49-та минута Александър Маринов реализира петия гол във вратата на гостите. В 57-та Джанер Садетинов бе точен за 6:0. Седмия гол отбеляза Александър Ангелов в 63-та минута. В 77-та минута Кристиян Николов прати топката в мрежата за 8:0. Крайното 9:0 фиксира Мартин Станчев.

Резултатът отразява реално събитията на терена. Контролирахме изцяло мача от първата до последната минута. Не позволихме на съперника да създаде нито една опасна ситуация пред нашата врата. Всички се стараха и изпълниха поставените им задачи, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Емилиян Петров.