Академия 25 Септември 2022

Лудогорец U16 срази с 13:0 Светкавица

Лудогорец U16 срази с 13:0 Светкавица в мач от III кръг на първенството в зона Варна. Момчетата на Димчо Ненов гостуваха за двубоя. Първото полувреме...

Лудогорец U16 срази с 13:0 Светкавица в мач от III кръг на първенството в зона Варна. Момчетата на Димчо Ненов гостуваха за двубоя. Първото полувреме завърши при резултат 4:0.

Кристиян Манушев заби четири гола за разгрома. Хеттрик направи Янко Ажуани. По два пъти се разписаха Георги Пенев и Александър Карталов. По едно попадение реализираха Атанас Мутафов и Исмет Хасан от дузпа.

След такива срещи е неуместно да се вторачваме в цифровото изражение и да си мислим, че сме направили кой знае какво. Идеята е да търсим игрово израстване, дори когато има толкова голяма разлика в класите, коментира старши треньорът Димчо Ненов след последния съдийски сигнал.