Академия 25 Септември 2022

Лудогорец U14 вкара шест безответни гола на Светкавица

Лудогорец U14 разби с 6:0 Светкавица в мач от програмата на III кръг в първенството на зона Варна за възрастова група U15. Момчетата на Милен Маринов...

Лудогорец U14 разби с 6:0 Светкавица в мач от програмата на III кръг в първенството на зона Варна за възрастова група U15. Момчетата на Милен Маринов гостуваха за срещата. Отличи се Калоян Георгиев, който отбеляза четири гола.

През първото полувреме „орлетата” поведоха с 3:0. Хеттрик заби Калоян Георгиев. Той бе точен в 14-та, 17-та и 33-та минута.

След почивката Тимур Мустафа направи 4:0 в 48-та минута. В 65-та Калоян Георгиев вкара четвъртия си гол за 5:0. Крайното 6:0 оформи с втория си гол в двубоя Тимур Мустава в 65-та минута. През второто полувреме шутове на Ястиян Георгиев и Велислав Марков срещнаха напречната греда.

Започнахме много припряно в началните минути и не съм доволен от изграждането на нашите атаки. В хода на срещата момчетата достигнаха спокойствието, което ми се иска да виждам, и направиха много хубави неща на терена, коментира старши треньорът Милен Маринов след последния съдийски сигнал.