Академия 17 Септември 2022

Лудогорец U16 II натупа Две могили с хандбалното 10:0

Лудогорец U16 II натупа Две могили с хандбалното 10:0 в мач от I кръг на първенството в зона Русе. В последния мач от първенството през миналия сезон...

Лудогорец U16 II натупа Две могили с хандбалното 10:0 в мач от I кръг на първенството в зона Русе. Срещата се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". В последния двубой от първенството през миналия сезон момчетата на Пламен Петров направиха 2:2 като гости на същия съперник и триумфираха на първото място в крайното класиране.

Отличи се Станимир Николов,който отбеляза цели седем гола. Две попадения реализира Атанас Донев и едно добави Ерай Мехмед. Първото полувреме завърши 6:0. Старши треньорът Пламен Петров извърши всичките разрешени девет смени, като на почивката от пейката в игра влязоха петима.

На последния мач за сезон 2021/2022 в Две могили играхме при меко казано негативна атмосфера. Тази разгромна победа е за нас своеобразен реванш с чисто футболни средства. Момчетата бяха пределно мотивирани, играха с желание и на ниво. Надявам се да продължаваме в същия дух, коментира старши треньорът Пламен Петров след последния съдийски сигнал.

U16: Лудогорец II - Две могили