Академия 4 Септември 2022

Лудогорец III отстъпи с 1:2 на Доростол

Лудогорец III загуби с 1:2 от Доростол в мач от IV кръг на първенството в Североизточна Трета лига. Срещата се игра в Силистра. "Орлите" успяха да...

"Орлите" успяха да поведат в 27-та минута. Голът отбеляза Йоан Йорданов, а асистенцията бе на  Петър Кирев. При този резултат завърши първото полуврме.

След почивката Доростол стигна до пълен обрат. Попаденията паднаха в 46-та и 50-та минута.

Не играхме по най-добрия начин. Може би имаше повече напрежение сред момчетата, много от които за први път се сблъскват с мъжкия футбол. Вярвам, че постепенно всичко ще си дойде на мястото и ще показваме далеч по-силни игри, коментира старши треньорът Захари Сираков след последния съдийски сигнал.