Академия 31 Август 2022

Лудогорец U14 разби с 5:0 Етър в контрола

Лудогорец U14 разби с 5:0 връстниците си от Етър в контрола, играна във Велико Търново. Проверката протече в три части по 25 минути. В първата...

В първата третина "орлетата" вкараха два гола. Разписаха се Георги Петров и Стелиян Белчев, съответно в 15-та и 22-та минута. Във втората част Калоян Георгиев вкара за класическата преднина на тима в 37-та минута. В последната третина на два пъти бе точен Мартин Русев. Той отбеляза в 57-та и 62-та минута.

Въпреки красноречивия резултат динамиката в играта ни не бе нужното ниво. Не допуснахме попадение в нашата врата, но имам забележки и към представянето ни в защита, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Милен Маринов.