Академия 12 Август 2022

Лудогорец U14 спечели с 3:1 в Горна Оряховица срещу местния Локомотив

Лудогорец U14 спечели в контрола с 3:1 в Горна Оряховица срещу една година по-големите юноши на местния Локомотив. Разградчани откриха резултата в...

Разградчани откриха резултата в 10-та минута с попадение на Джем Андонов. В 17-та минута Калоян Георгиев удвои. Класиката бе оформена в 25-та минута, като точен бе Стефан Желязков. Домакините реализираха почетното си попадение за 3:1 след почивката.

Имаше хубави моменти в играта ни, но се видяха и неточности. В подготовката ще работим, за да ги отстраним. Вярвам, че ще сме на ниво за старта на сезона, коментира старши треньорът Милен Маринов след края на двубоя.