Академия 10 Август 2022

Лудогорец U17 стартира с класика в Елитната юношеска група

Лудогорец U17 стартира с класическа победа 3:0 над Хебър участието си в първенството на Елитната юношеска група до 17 години. Мачът от I кръг на...

Лудогорец U17 стартира с класическа победа 3:0 над Хебър участието си в първенството на Елитната юношеска група до 17 години. Мачът от I кръг на надпреварата се игра в Пазарджик.

Момчетата на Емилиян Петров откриха в 16-та минута на мача. При преса Филип Гигов успя да отнеме топката от бранител, напредна и отбеляза. Почивката дойде при този резултат.

Второто полувреме започна отлично за разградчани, които в 48-та минута вече водеха с 2:0. Константин Димитров се разписа, сед като бе изведен сам срещу вратаря от Александър Маринов. Крайното 3:0 бе офорено в 53-та минута, когато защитник на Хебър си вкара автогол.

Като за първи мач се представихме много добре. Видях старание, дисциплина мотивация и максимална концентрация. Дано продължаваме в този дух, коментира след края на срещата старши треньорът Емилиян Петров.