Академия 22 Август 2021

Лудогорец III разби с 5:0 Рилци като гост

Лудогорец III разби с 5:0 Рилци като гост. Мачът от II кръг на първенството в Североизточна Трета лига се игра в Добрич. Отличи се Калоян Симеонов,...

Лудогорец III разби с 5:0 Рилци като гост. Мачът от II кръг на първенството в Североизточна Трета лига се игра в Добрич. Отличи се Калоян Симеонов, който реализира хеттрик.

Разградчани откриха в 10-та минута на срещата. Точен бе Калоян Симеонов, след пас на Георги Маджаров. В 36-та минута Йоан Йорданов отбеляза за 2:0, като асистенцията бе на Росен Иванов. До почивката момчетата на Захари Сираков вкараха още два гола. В 40-та минута Емил Кьосов изведе добре Калоян Сименов и той направи разликата класическа. В последната минута от редовното време на първата част Симеонов оформи своя хеттрик, след втора асистенция в двубоя за Росен Иванов.

През второто полувреме темпото на игра спадна и Лудогорец III отбеляза едно попадение. Негов автор бе Тончо Георгиев в 80-та минута, а последното подаване направи Йоан Йорданов.

Постигнахме изразителна победа, след добра игра, особено през първото полувреме. Потенциалът на тима е по-голям и вярвам, че това ще се види в следващите двубои, коментира старши треньорът Захари Сираков след последния съдийски сигнал.