Академия 14 Август 2021

Лудогорец U17 разби със 7:1 Етър в контрола

Лудогорец U17 разби със 7:1 връстниците си от Етър в контролна среща, играна във Велико Търново. През първото полувреме "орлите" вкараха четири...

Лудогорец U17 разби със 7:1 връстниците си от Етър в контролна среща, играна във Велико Търново.

През първото полувреме "орлите" вкараха четири безответни гола. Стивън Вълчев се разписа два пъти, а по един гол добавиха Иван Нешков от дузпа и Петър Кирев.

През второто полувреме две попадения реализира Костадин Белалиев, а Християн Ангелов бе точен веднъж. При 7:0 "виолетовите" върнаха едно попадение.

Доволни сме, момчетата показаха хубави неща на терена, създадоха доста положения, вкараха и цели седем гола. Хубаво е, че зеавършваме по този начин подготовката. Очакваме в официалните мачове в Елитната юношеска група до 17 години тимът да изглежда още по-добре, коментира след последния съдийски сигнал треньорът Емил Георгиев.