Академия 14 Август 2021

Лудогорец U14 с равен срещу Стяуа (Букурещ)

Лудогорец U14 направи равенство 1:1 в контрола с връстниците си от балканския гранд Стяуа (Букурещ). Мачът се игра на един от терените в комплекса...

Лудогорец U14 направи равенство 1:1 в контрола с връстниците си от балканския гранд Стяуа (Букурещ). Мачът се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". Получи се здрав и равностоен сблъсък, без много ситуации за гол, но с безспорни футболни достойнства.

Двата гола паднаха през първата част. Гостите откриха в 11-та минута от дузпа. В 20-та минута "орлите" организираха хубава многоходова атака. Топката бе изпратена на десния фланг, където Георги Богомилов напредна и стреля неспасяемо за 1:1.

Тази контрола бе много полезна за нас. Съперникът не се нуждае от представяне и наистина е тим на ниво. През първата част показахме много добра игра, може би, защото на терена бяха титулярите. През втората дадох шанс за изява на момчета, които по-рядко попадат в състава и свалихме интензитета. Имам забележки към показаното през този период на срещата, коментира старши треньорът Росен Маринов след края на двубоя.

Следващата събота (21 август) разградчани ще върнат визитата и ще играят със Стяуа в Букурещ.