Академия 7 Август 2021

Лудогорец U14 с обрат срещу Проспорт

Лудогорец U14 направи пълен обрат срещу връстниците си от румънския Проспорт и ги победи с 2:1. Контролната среща се игра на един от терените в...

Лудогорец U14 направи пълен обрат срещу връстниците си от румънския Проспорт и ги победи с 2:1. Контролната среща се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Гостите откриха в първите минути на мача и успяха да задържат преднината си до края на първото полувреме.

През второто разградчани вдигнаха оборотите и наложиха волята си. Максим Маринов изравни с гол от пряк свободен удар. Максим Минков направи обратът пълен, след като засече неспасяемо с глава центриране на Петър Вълов от фланга.

Хубаво е, че показахме характер и въпреки негативния развой през първата част, успяхме да стигнем до крайния успех. Това е първата контрола от подготовката ни за новия сезон и съм доволен от показаното, коментира старши треньорът Росен Маринов след края на срещата.