Репортаж 16 Септември 2023

Дамите на Лудогорец с блестящ дебют у дома! Громят Дунав с 8:0

Женският отбор на Лудогорец направи страхотен дебют пред публиката в Разград. Момичетата на Елена Пеева разгромиха с 8:0 Дунав (Русе) и вече имат 4...

Женският отбор на Лудогорец направи страхотен дебют пред публиката в Разград. Момичетата на Елена Пеева разгромиха с 8:0 Дунав (Русе) и вече имат 4 точки от два мача.

Пред мощната подкрепа на близо 800 зрители на базата на Футболната Академия Лудогорец имаше тотално превъзходство и можеше да постигне още по-изразителен успех.

Отново много силен мач за "орлите" направи Ванеса Гайдек. Тя отбеляза хеттрик - в 6-ата, 14-ата и 85-ата минута. Ванеса се разписа на два пъти и при равенството със Севлиево Лейдис миналия кръг, с което вече има пет попадения. Ева Атанасова пък вкара два гола - в 3-ата и 83-ата минута. Останалите попадения бяха дело на Никол Бояджян (7), Виктория Генова (12) и автогол на Светлозара Борисова (62).

"Доволна съм от представянето на момичетата и резултата. Играхме дисциплинирано и показахме отлична ефективност", коментира треньорът Елена Пеева.

В следващия кръг Лудогорец гостува на НСА в София.

Лудогорец - жени - Дунав от Русе - жени 8:0