Репортаж 14 Юли 2023

Лудогорец тръгна с фалстарт

Лудогорец тръгна със загуба на старта на новото първенство. "Орлите" загубиха с 3:1 от Крумовград в Коматево. Това е втора загуба за "орлите" след...

Лудогорец тръгна със загуба на старта на новото първенство. "Орлите" загубиха с 3:1 от Крумовград в Коматево. Това е втора загуба за "орлите" след 0:2 от Балкани в Прищина.

Срещу Крумовград, Лудогорец имаше превъзходство през всичките 90 минути, но и куп пропуски и особено през втората част и една грешка на вратаря Симон Слуга костваха загубата на тима.

Домакините поведоха още в 6-ата минута, когато се разписа Божидар Кацарев. 2:0 направи Александър Колев в 17-ата.

Доминик Янков върна едно попадение в 39-ата минута.

В началото на втората част няколко пропуска пред вратата на Янко Георгиев лишиха Лудогорец от изравняване на резултата.

Грешка в 68-ата минута на Симон Слуга, който позволи на Мартин Сораков да направи 3:1, което се оказа и крайният резултат.

Крумовград - Лудогорец 3:1