Репортаж 1 Юли 2023

Лудогорец II с трета поредна победа в контролите

Лудогорец II постигна трета поредна победа в контролите от лятната подготовка. „Орлите“ пречупиха с 2:0 доскорошния член на елита Спартак (Варна), а...

Лудогорец II постигна трета поредна победа в контролите от лятната подготовка. „Орлите“ пречупиха с 2:0 доскорошния член на елита Спартак (Варна), а срещата се игра в Трявна.

Разградчани вкараха по едно попадение във всяко от двете полувремена. Хюсеин Кельовлуев откри в 39-та минута. В 66-та минута Цветослав Петров отбеляза за 2:0, като голът стана след красива многоходова комбинация.

Играхме много дисциплинирано, като това бе най-силната и най-полезната ни контрола в подготовката. Спартак също имаха своите положения, но отбраната ни се справи и не допуснахме попадение в нашата врата.