Репортаж 29 Юни 2023

Лудогорец II разби с 5:1 Локомотив (Дряново) във втората си контрола

Лудогорец II разби с 5:1 в Дряново местния Локомотив във втората си контрола от лятната подготовка. Дубълът на Шампионите е на лагер в Дряново. Тодор...

Лудогорец  II разби с 5:1 в Дряново местния Локомотив във втората си контрола от лятната подготовка. Дубълът на Шампионите е на лагер в Дряново.

Тодор Живондов заложи на две различни единайсеторки през всяко от полувремената.

През първата част играха предимно по-младите момчета и до почивката не паднаха голове.

През второто "орлите" показаха различно лице и в рамките на 12 минути вкараха три попадения. Резултатът откри Цветослав Петров, Бранимир Костадинов удвои, а класиката оформи Йоан Йорданов. Четвъртия гол отбеляза Росен Иванов, а малко по-късно домакините върнаха едно попадение. Крайното 5:1 оформи отново Йоан Йорданов.

През първото полувреме играхме много под очакванията. Явно имаме още много работа по прехода от юношеския към мъжкия футбол. През второто вече се представихме на добро ниво за този етап от подготовката, коментира старши треньорът Тодор Живондов след края на срещата.