Репортаж 28 Февруари 2023

Лудогорец не успя да победи Левски на "Виваком Арена Георги Аспарухов"

Лудогорец не успя да победи Левски в дербито на кръга. Мачът завърши 0:0. Така орлите изостават на 3 точки от ЦСКА-София. Лудогорец игра добре срещу...

Лудогорец игра добре срещу Левски и имаше по-чистите положения. Кирил Десподов и Игор Тиаго имаха добри ситуации за гол, но не успяха да се разпишат. Чисти положения пропусна и Нонато през първото полувреме. На свой ред домакините играха агресивно, но не създадоха чисти ситуации срещу Серджио Падт.

Официален дебют за шампионите записа новопривлеченото бразилско крило Рай, което се включи добре през второто полувреме.

В следващия кръг Лудогорец приема Пирин (Благоевград) на "Хювефарма Арена" в Разград.